Technology

نه به پلاستیک

کشف مشکلات پلاستیک و این ‏که چگونه دنیای اطراف را مسموم کرده اند

پلاستیک زیست تخریب پذیر

آزبیو تکنولوژی اختصاصی مبتنی بر تکنولوژی نانو می‌باشد که توسط مادیران توسعه یافته است. این تکنولوژی نه تنها تمام خواص پلاستیک از جمله قدرت و انعطاف‌پذیری بالا را دارا می‎باشد بلکه عملکرد این تکنولوژی در راستای حفظ محیط‎زیست و تجزیه‎پذیری آن در محیط می‎باشد. آزبیو دارای تائیدیه زیست تخریب پذیری از سوی موسسات بین‎الملل و ایران و همچنین سازمان استاندار می‎باشد.

Technology

مقایسه تکنولوژی

در مقایسه با دیگر محصولات پلاستیکی و یا جایگزین‎های گیاهی آزبیو برتری ‌های خود را دارد. این محصول زیست‌ تخریب‌ پذیر است، طولانی ‎تر از آن ‏که قابل‎مقایسه باشد، همچنین اثرات مخرب اکسو و دیگر پلاستیک‎ ها را ندارد.

مهم است که توجه داشته باشیم آزبیو در محیط طبیعی از طریق باکتری‏ها تجزیه می‎ شود و تاثیر مثبتی بر روی کود می‎گذارد. بسیاری از موارد تنها با نور مستقیم خورشید قابل تجزیه می‏باشند ( و زمانی که با کثیفی و یا زباله پوشیده شوند عملا غیرممکن خواهد شد) و حتی اگر در نهایت تجزیه هم صورت پذیرد تولید مواد سمی ترکیبی شیمیایی خواهد کرد که تا دهه ها اثرات مخربش روی زمین باقی خواهد ماند. تمامی این مشکلات با آزبیو حل شده اند .

Technology

مراحل تولید

ساخت آزبیو زیست تخریب‎پذیر یک پروسه دایره‎ای و زنجیره‌ای می‎باشد که از طبیعت آغاز می‎شود و در نهایت به طبیعت بازمی‎گردد. این فرآیند و شکل‎گیری مبتکرانه تکنولوژی در نهایت موجب به وجود آمدن آزبیو شده است که از طرف دولت گواهی دانش‎بنیانی دریافت کرده است.

Technology